Badania piłkarskie

• 3 replies
  • 72 views
*

MKS

Badania piłkarskie
« dnia: Listopad 05, 2018, 11:14:28 »
Cześć. Mam pytanie jak wyglądają badania w klubie ale nie pytam o juniorów tylko już dorosłych. Różnie się słyszy a chciał bym wiedzieć jak.

*

Pogoń91

Odp: Badania piłkarskie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2018, 12:56:02 »
Nie wiem czy pomogę bo ja trenuje koszykówke (badania mamy łączone z sekcją siatkóki) ale z tego co się orientuje to wszyscy mają podobnie. Najczęściej jednego dnia masz labratorium czyli mocz, krew, EKG. Następnego dnia idziesz na bilans i standardowo jak w juniorach starszych: wzrost, waga, obwód klatki piersiwej. Do lekarza: zmieży ciśnienie, zrobi wywiad, omówi wyniki, obsłucha, majtki w dół poogląda czy wszystko masz na sowim miejscu potem na chwile tyłem wypniesz się popatrzy w kakałko czy tam wszystko ok i tyle. Jak nie będziesz wymyślał sobie chorób to 15 minut i będziesz miał na 6 miechów spokój.

*

Wolan92

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2018, 15:18:16 »
Obecnie w Odrze pykam we wszystkich klubach bdania wyglądały tak samo jak ci Pogoń91 opisał. Nie stresuj się bo raczej co 6 miechów cie to czeka. Przywyczaj się po porostu i tyle.

*

Fighter

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2018, 13:05:32 »
Gram 15 lat jako wychowanej w GKS aktualnie w Ruchu. Jak miałem 16 lat szłedłem z dorosłymi ale teraz z tego co widze to się zmieniło i idziesz dopiero jak masz 18 (chyba lepiej ;) Tak jak chłopaki pisali. Jednego dnia EKG i krew drugiego idziesz na bilans i standardowe badania jak co 6
 miesięcy: wzrost, waga, obwód klatki, pytania o kontuzje i inne poblemy ze zdrowiem i takie tam. Potem mierzy ciśnienie, obsłucha, pomaca jaja, na chwile ci w dupe popatrzy i będziesz wolny. Jak będzie służbista to jeszcze na kozetce ci nogmi porusza chwile. Najlepiej na wszystko mów że nic ci nie jest bo ci nie podbije badań tylo wyśle na dodatkowe badania. Lepiej jak już będziesz miał podbite się przyznać że coś ci dolega (o ile w ogóle)

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: