Ale z nas projektanci !

• 2 replies
  • 1529 views
*

Offline Iwona

• 145
  • +24/-1
Ale z nas projektanci !
« dnia: Czerwiec 20, 2014, 08:58:29 »
Takie są efekty naszego projektowania wzorów na koszulkach. Dajemy upust swojej wyobraźni w świecie mody, który staje się dla nas bliższy, przyjazny i bardziej zrozumiały. Zobaczcie sami.   ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 09:03:11 wysłana przez iwona »

Odp: Ale z nas projektanci !
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2014, 16:43:35 »
Witam Was serdecznie! Nazywam się Anka Jankowska i jestem projektantem mody w firmie Hultaj Polski. Jako firma uczestniczymy w programie, w którym bierzecie udział - Design Dla Szkół.
Z przyjemnością obejrzałam Wasze projekty koszulek :) Zwróciłam przede wszystkim uwagę na to, że każde z Was wyraziło siebie poprzez te projekty.
Pamiętajcie, że pierwszą zasadą każdej sztuki jest bycie w zgodzie ze sobą, a nie z widzem lub użytkownikiem. Coś, co robicie, musi Wam przede wszystkim wydawać się ciekawe i warte wysiłku. Jesli w swój projekt, i nieważne, czy będzie to koszulka, czy utwór muzyczny, włożycie swoją własną duszę, swoją indywidualność - z pewnością znajdą się tacy, których Wasze dzieło zachwyci.
Zobaczyłam na Waszych projektach jednorożce, samochody, gwiazdy, figury geometryczne i mnóstwo innych wzorów. Patrząc na Wasze twarze widziałam, ze wzór oddaje charakter każdej osoby.
Myślę, że teraz możecie zastanowić się nad tym, że nie tylko farby do tkanin  mogą być Waszem materiałem. Pamiętajcie, że możecie ruszyć na poszukiwanie różnych narzędzi, zmieniając zwykłą podkoszulkę w unikalny projekt. Macie do dyspozycji również nożyczki :)
Będę z ciekawością obserwować Wasze dalsze próby!
pozdrawiam Was serdecznie
Anka Jankowska
Hultaj Polski

*

Offline Iwona

• 145
  • +24/-1
Odp: Ale z nas projektanci !
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2014, 18:07:11 »
Pani Aniu.
Jestem Pani wdzięczna za te słowa. Są  proste, czytelne, zrozumiałe nawet  dla dziecka. Ja też się uczę wspólnie z moimi  uczniami i Pani wypowiedź pokazuje mi, że jestem na dobrej drodze. Pozwolę sobie w razie potrzeby zwrócić się do Pani o wsparcie i pomoc. W imieniu własnym i dzieci dziękuję.
Iwona Puczko

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: