Witam

• 3 replies
  • 2574 views
*

Offline Iwona

• 145
  • +24/-1
Witam
« dnia: Styczeń 14, 2014, 21:35:34 »
Witam wszystkich.
Dzięki uprzejmości portalu Exspace, nauczyciele, architekci, rodzice designerzy znaleźli miejsce, gdzie będą mogli prezentować swój dorobek, dzielić się swoimi przemyśleniami, wymieniać poglądy.
Jest to też miejsce, do którego - mam nadzieję - uda się zaprosić rodziców, architektów, projektantów, których pytać będziemy o radę, opinie, będziemy się nawzajem inspirować a wszystko to dla dobra przyszłych pokoleń.
Będziemy wspólnie się starali aby ożywić edukację, uczynić ją bardziej przyjazną, dającą satysfakcję i radość wszystkim zaangażowanym w proces nauczania i wychowania.
Zapraszam do prezentowania swojego dorobku, kreatywności i szeroko rozumianej współpracy. 
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

*

Offline malwa

• *
  • 21
  • +22/-1
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2014, 06:30:54 »
Brawo Pani Iwono.
Gratuluję odwagi, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. To bardzo odważna i ciekawa inicjatywa. Uważamże wymiana doświadczeń przez nauczycieli nie tylko ułatwi i uprzyjemni Waszą trudną pracę, ale może wnieść wiele nowego do kształcenia przyszłych pokoleń. Pani teksty są mi bardzo pomocne, chciaż przyznam że długo brakowało mi odwagi aby przyłączyć sie aktywnie do dyskusji i wymiany doświadczeń. pani teksty czytam z dużym zainteresowaniem i zawsze znajdę w nich coś dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie Malwina.

*

Offline Iwona

• 145
  • +24/-1
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2014, 18:48:50 »
Witam Pani Malwino
Bardzo się cieszę, że zdecydowała się Pani napisać. Miałam i mam wiele obaw związanych z pisaniem swoich przemyśleń. Niektórych kwestii jestem pewna na sto procent. To lata doświadczeń. Zresztą nie każdy musi się ze mną zgadzać. Nie uważam, że zjadłam wszystkie rozumy, ale jeśli chociaż kilku osobom będzie się lepiej pracowało dzięki mojemu doświadczeniu będzie to spełnienie moich marzeń. Jeśli w kimś poruszę głębsze uczucia, sprawię, że zastanowi się nad swoim postępowaniem to już osiągnęłam sukces.
Ja uczyłam się całe życie i nadal się uczę na swoich błędach, a celem mojej pracy zawodowej i nad sama sobą jest  - BYCIE CORAZ LEPSZYM CZŁOWIEKIEM. Wtedy będę też lepszym pracownikiem, matką, żoną i lepiej będę pełniła role jakie niesie ze sobą życie.
Mam nadzieję, że mogę liczyć na Pani zaangażowanie, dzielenie się ze mną swoimi przemyśleniami. Może zachęci Pani kogoś ze swych znajomych do aktywności na tym forum. 
Serdecznie pozdrawiam.
Iwona Puczko

*

Offline malwa

• *
  • 21
  • +22/-1
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2014, 15:48:28 »
Oby tak jeszcze udało nam się zachęcić rodziców do naszej dyskusji. Przecież najlepsza edukacja to aktywna i konstruktywna współpraca na płaszczyźnie rodzic - dziecko - nauczyciel, lub w innej dowolnej konfiguracji. Niestety z własnego doświadczenia wiem że to nigdy nie było proste, a szczególnie w dzisiejszych czasach. Czasem trudno nadążyć za własnym myśleniem, nie mówiąc już o myśleniu i oczekiwaniu innych.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: