Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Psycholog / Odp: Dobry psycholog
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wiosenna dnia Lipiec 06, 2020, 08:16:44 »
Ośrodek leczenia narkomanii, alkoholizmu, hazardu oraz lekomanii - "Wiosenna". Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. https://osrodekwiosenna.pl/leczenie-narkomanii/
2
Rodzice / Szukam psychologa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ardentklaudia dnia Maj 29, 2020, 13:03:35 »
Nie wiedziałam gdzie mam napisać :D Szukam psychologa dla mojego dziecka, czytałam dobre opinie o ośrodku forest, ale to jest ośrodek terapii, więc nie wie ,czy przyjmują tam dzieci. Ktoś coś wie?
3
Psycholog / Dobry psycholog
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ardentklaudia dnia Maj 29, 2020, 13:01:56 »
Czy zna ktoś z Was dobrego psychologa? Czytam po forach i polecili mi ośrodek forest, no ale wolałabym poznać opinię osób, które RZECZYWIŚCIE tam były
4
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WojtGK dnia Maj 15, 2020, 12:52:56 »
Mam 27 lat grałem jako wychowanek w Górniku Konin obecnie w innym klubie. Kwalifikacja wszedzie wygląda tak samo ale jak zdrowy jesteś to nie masz się czym przejmować. Tak jak chłopaki piszą pomaca koleś czy z jajkami wszystko ok i na chwile popatrzy Ci w tył (raz w doku ci tam chwile pogrzebie) ale to normalne badanie, które każdy przechodzi. Cała kwalifikacja trwa około godziny. Tak jak chłopaki pisali badania ważne 6 miesięcy.   
5
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Berni dnia Maj 06, 2020, 13:29:13 »
No ja niedawno zmienilem klub i wszedzie tak samo kwalifikacja wyglada. Krew kal ekg wzrost waga do lekarz milion pytan przy okazji pomaca jaja i badanie przez odbyt. Jak wszedzie badania tylko 6 miesiecy wazne i potem znowu staje sie na komisji.
6
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arek z Arki dnia Marzec 04, 2020, 13:25:58 »
19 lat obecnie gram w Arce. Nie ma się co dygać normalne badania, które każdy dorosły zawodnik przechodzi. Pobiorą krew, EKG. Potem do piguły wzrost waga wzrok i obwód klaty. Dalej przed komisje pogadają pooglądają. Potem piątkami za parawan gacie w dół poogląda jaja raz w roku idziesz na chwile przed kozetkę i przetka dupę. Potem czeka się 15 minut dostajesz pieczątkę z kategorią w książeczce zdrowia i na 6 miesięcy ma się spokój. Też miałem stres jak w zeszłym roku pierwszy raz stawałem na kwalifikacji ale tego się nie obejdzie trzeba się przyzwyczaić. Każdy to przechodzi.
7
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MegaFighterBJJ dnia Luty 25, 2020, 15:26:50 »
@Wiślak_19 sory ale @OrginSparku ma racje. Ty masz 18 lat i pier*olisz o barku szacunku.  Kwalifikacja dwa razy w roku to normalna rzecz u każdego faceta, który zawodowo a nie rekreacyjnie trenuje sport. Ja też mam 18 lat trenuje BJJ. Jak wszyscy w sztukach walki dostaliśmy pierwsze wezwania jak mieliśmy 16 lat. Badania na Kwalifikacji standardowe te co w juniorach starszych. Jedynie to, że poszerzone badania krwi i wywiad z lekarzem dłuższy no i że na pierwszej kwalifikacji w danym roku na chwile trzeba zdjąć boksy i pomaca nabiał, faje no i chwile w tyłku pogrzebie. Nie jest przyjemne ale każdy koleś w klubie jak nie od 16 to od 18-stki raz do roku to samo przechodzi. U nas kwalifikacja zawsze jest pierwsze 2 tygodnie marca i pierwsze dwa tygodnie września ale klub sam to sobie ustala. Jak już @Wiślak_19 coś jest nie do końca to to, że Ty miałeś kwalifikacje dopiero teraz a my musieliśmy iść już jak mieliśmy 16lat. 
8
Pomoc / Logo które mnie wyróżni.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez WiosnaWiosna20 dnia Styczeń 21, 2020, 20:09:39 »
Potrzebujesz logo? Zobacz w agencji reklamowej b.center. Zamówić możesz u nich bezpłatny projekt. Decyzję o zakupie podejmiesz dopiero po jego ukończeniu. Dzięki logo, staniesz się rozpoznawalny.
9
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wiślak U19 dnia Styczeń 15, 2020, 10:43:00 »
18 w tym roku. Miałem kwalifikacje w klubie na początku stycznia. Tak jak pisali wyżej badania jak w juniorach tylko poszerzone laboratoryjne no i niestety sprawdzają jajka i dupe. Że mam 18 i był to mój pierwszy bilans w seniorach musiałem dać się tam zbadać nazwijmy to "doglebnie" bez wchodzenia w szczegóły bo każdy wie o jakie badanie chodzi. Jak poczytałem forum to widzę, że wszędzie wygląd to tak samo. OriginSparku masz 32 lata i gadasz, że za twoich czasów nikt się nie żalił tylko stawał na kwalifikacji. Ale to już nie jest komuna i jednak powinien być większy szacunek dla zawodnika niż kiedyś.
10
Sport / Odp: Badania piłkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OriginSparku dnia Grudzień 09, 2019, 17:09:21 »
Odpowiadając Ci. Możesz zrobić badania prywatnie zabronić Ci nikt nie zabroni ale prawdopodobnie w klubie i tak dostaniesz wezwanie i będziesz musiał iść że wszystkimi. Co do terminu to każdy klub sam sobie wyznacza. Masz mieć ważne badania i tyle. Co do samego badania to nie wiem czego się dygasz. Zmierzy, zwazy, obsłucha pomaca czy masz zdrowe jaja, na chwilę popatrzy w dupe czy nie masz hemoroidow ani tam innych problemów i czy zdrowy jesteś. Jak jesteś w roczniku to fakt będzie Ci merdał w tył ale badanie jak badanie. Każdy koleś który gra je przechodzi tak samo Ty musisz i nie masz co się nad tym zastanawiać. Iść zrobić co będą kazali i wyjść. Mam 32 lata i nie pamiętam żeby jak ja mialem 18 lat na necie się żalił ktoś, że ma wstawke w klubie albo próbował prywatnie załatwiać.
Strony: [1] 2 3 ... 10