Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Weryfikacja:


Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Iwona
« dnia: Maj 28, 2015, 20:10:15 »

To moje największe marzenie rozpocząć pracę ze swoimi dziećmi i wprowadzać w czyn pomysły, których mam dużo. Żadna choroba mi w tym nie przeszkodzi.

A Kochanych Forumowiczów zachęcam do dzielenia się swoimi pomysłami, przemyśleniami. Pomóżcie mi redagować to forum. Nie czekajcie tylko na mnie. Jesteście wspaniałymi ludźmi o wielkim potencjale ciekawych pomysłów, kreatywności.
Serdecznie zapraszam.

Iwona
Wysłany przez: ASia
« dnia: Maj 28, 2015, 19:14:24 »

  My również na Panią czekamy:)
Wysłany przez: Iwona
« dnia: Maj 28, 2015, 18:10:56 »

Kochane Dzieci.
Zaskoczyliście mnie bardzo w dniu moich imienin -23.05.2015r, kiedy na czele z panią Anią wkroczyliście do mego domu, żeby zaśpiewać mi 100 lat i wręczyć serce z życzeniami samodzielnie pod okiem pani Ani wykonane. Jestem Wam wszystkim z panią Anią na czele za to serdecznie wdzięczna. Nadal o mnie nie zapominacie, co jest bardzo budujące.
Chętnie się ze mną spotykacie ciągle pytając, kiedy wreszcie wrócę. Chciałabym móc być z Wami od 1 września. Liczę na to.

Dziękuję również moim koleżankom, które znalazły czas by się ze mną tego dnia spotkać: Małgosi, Marioli, Wiesi, Kasi, Marysi, Ani. Jest mi bardzo miło, czuję się szczęśliwa choć może nie było tego widać, za życzenia od nierodzonej siostry Iwonki Sacharuk.

Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy podtrzymują mnie na duchu. Ani Pawłowicz, mamie Michasi Szydłowskiej, Karola Rusina.

Dziękuję

Iwona Puczko