Badania piłkarskie

• 22 replies
  • 18209 views
*

WojtGK

Odp: Badania piłkarskie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 15, 2020, 12:52:56 »
Mam 27 lat grałem jako wychowanek w Górniku Konin obecnie w innym klubie. Kwalifikacja wszedzie wygląda tak samo ale jak zdrowy jesteś to nie masz się czym przejmować. Tak jak chłopaki piszą pomaca koleś czy z jajkami wszystko ok i na chwile popatrzy Ci w tył (raz w doku ci tam chwile pogrzebie) ale to normalne badanie, które każdy przechodzi. Cała kwalifikacja trwa około godziny. Tak jak chłopaki pisali badania ważne 6 miesięcy.   

*

Meteor

« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 15, 2020, 01:32:20 »
Gram w ręczną i to samo co chłopaki pisali. Chyba to nie zależy od dyscypliny ani klubu. Krew, wzrost,waga,obwód klaty,EKG,pogadanka z lekarzem, obsłucha, pooglada, jajka pomaca, na chwilę popatrzy w tył, raz w roku palec w sranie. Pieczatka w kartę i za 6 miesiecy powtorka.

*

RadoGKsiarz03

« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2020, 22:13:42 »
Czemu na kwalifikacji patrzą na rocznik ile będziesz miał lat w okresie na jaki jest kwalifikacja a nie na to ile lat faktycznie mam w dniu kwalifikacji. Gram w siatkówkę. Jak mam rocznikowo 18 ale tylko rocznikowo to musze się zgodzić na wszystkie badania czy mogę odmówić? No i czy można dostać kwalifikacje na dłużej niż 6 miesięcy?

*

Bonar

« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2020, 16:37:54 »
Jakoś chłopaki ze sportów walki nie zadają takich poje***ych pytań a mają kwalifikacje w wieku 16 ale a nie jak ty 18. Dostajesz wezwanie to idziesz. Po co gadka.

*

Jaroo_99

« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2020, 20:04:01 »
U mnie Wloclawek to wiocha ale wszedzie z tego co znajomi gadaja podobnie to wyglada. Robisz podstawowe badania: krew kał mocz EKG. Z wynikami we wskazanym dniu stajesz na komisje. Wywiad z lekarzem potem wzrost waga obwód klaty obslucha pomaca jaja popatrzy w dupe. Jak będziesz w roczniku to przez dupe bada. Przyznają kategorię. Pieczątka w kartę i na 6 miesiecy masz spokój.

*

19Karpiu25

« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2021, 23:24:29 »
Normalne badania każdy przechodzi co 6 miesiecy. Jednego dnia Krew mocz kał EKG. Drugiego komisja zmierzą zważą wypytają trochę o zdrowie gacie w dół pomaca jajca popatrzy w oko salomona za parawan po trzech na chwilę palec w dupe i po wszystkim. Każdy koleś, który trenuje zawodowo ma kwalifikację okresową więc nie wiem po co ten wątek.

*

Wojtas03

« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2021, 08:22:40 »
W Bełchatowie też tak samo jak wyżej. Krew, mocz, Kał, EKG. Na komisji wzrost waga obwód klatki rozmowa z lekarzem i obsluchał potem w trójkę za parawan gacie w dół po kolei pomacał jaja, każdemu palec w dupe i tyle. Poczekać 5 minut na książeczkę zdrowia z pieczątką i po komisji. Nornalne badanie co 6 miesiecy dla faceta, który chce uprawiać sport zawodowo.

*

MarcelUKS

« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2021, 08:21:06 »
Ręczną trenuje pierwszy raz miałem kwalifikacje teraz we wrześniu. Tak jak już pisali wyżej te same badania tylko u nas laboratoryjne tydzień wcześniej trzeba było zrobić. Wchodziło się po 5 na salę ja szedłem z dużo starszymi ziomkami. Trzeba było się rozebrać do naga u jednego gościa waga wzrost obwód klatki drugi koleś obsluchał na postawę i na kręgosłup patrzył jajka sprawdzał i na chwilę w dupe popatrzył u trzeciego rozmowa zadawał pytania no i na koniec badanie którego chyba każdy zawodnik najbardziej się obawia czyli palec w tył. Każdy zawodnik przechodzi kwalifikacje w klubie i każdy ma to samo tam ale jednak trochę stresujące te badania przy innych. Reszta bo starsi mieli książeczki to od razu dostawali pieczątkę na 6 miesiecy ja dałem zdjęcie i czekałem tydzień.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: