Wyślij odpowiedź

Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Weryfikacja:


Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: MarcelUKS
« dnia: Wrzesień 21, 2021, 08:21:06 »

Ręczną trenuje pierwszy raz miałem kwalifikacje teraz we wrześniu. Tak jak już pisali wyżej te same badania tylko u nas laboratoryjne tydzień wcześniej trzeba było zrobić. Wchodziło się po 5 na salę ja szedłem z dużo starszymi ziomkami. Trzeba było się rozebrać do naga u jednego gościa waga wzrost obwód klatki drugi koleś obsluchał na postawę i na kręgosłup patrzył jajka sprawdzał i na chwilę w dupe popatrzył u trzeciego rozmowa zadawał pytania no i na koniec badanie którego chyba każdy zawodnik najbardziej się obawia czyli palec w tył. Każdy zawodnik przechodzi kwalifikacje w klubie i każdy ma to samo tam ale jednak trochę stresujące te badania przy innych. Reszta bo starsi mieli książeczki to od razu dostawali pieczątkę na 6 miesiecy ja dałem zdjęcie i czekałem tydzień.
Wysłany przez: Wojtas03
« dnia: Sierpień 25, 2021, 08:22:40 »

W Bełchatowie też tak samo jak wyżej. Krew, mocz, Kał, EKG. Na komisji wzrost waga obwód klatki rozmowa z lekarzem i obsluchał potem w trójkę za parawan gacie w dół po kolei pomacał jaja, każdemu palec w dupe i tyle. Poczekać 5 minut na książeczkę zdrowia z pieczątką i po komisji. Nornalne badanie co 6 miesiecy dla faceta, który chce uprawiać sport zawodowo.
Wysłany przez: 19Karpiu25
« dnia: Lipiec 07, 2021, 23:24:29 »

Normalne badania każdy przechodzi co 6 miesiecy. Jednego dnia Krew mocz kał EKG. Drugiego komisja zmierzą zważą wypytają trochę o zdrowie gacie w dół pomaca jajca popatrzy w oko salomona za parawan po trzech na chwilę palec w dupe i po wszystkim. Każdy koleś, który trenuje zawodowo ma kwalifikację okresową więc nie wiem po co ten wątek.
Wysłany przez: Jaroo_99
« dnia: Grudzień 30, 2020, 20:04:01 »

U mnie Wloclawek to wiocha ale wszedzie z tego co znajomi gadaja podobnie to wyglada. Robisz podstawowe badania: krew kał mocz EKG. Z wynikami we wskazanym dniu stajesz na komisje. Wywiad z lekarzem potem wzrost waga obwód klaty obslucha pomaca jaja popatrzy w dupe. Jak będziesz w roczniku to przez dupe bada. Przyznają kategorię. Pieczątka w kartę i na 6 miesiecy masz spokój.
Wysłany przez: Bonar
« dnia: Grudzień 18, 2020, 16:37:54 »

Jakoś chłopaki ze sportów walki nie zadają takich poje***ych pytań a mają kwalifikacje w wieku 16 ale a nie jak ty 18. Dostajesz wezwanie to idziesz. Po co gadka.
Wysłany przez: RadoGKsiarz03
« dnia: Grudzień 14, 2020, 22:13:42 »

Czemu na kwalifikacji patrzą na rocznik ile będziesz miał lat w okresie na jaki jest kwalifikacja a nie na to ile lat faktycznie mam w dniu kwalifikacji. Gram w siatkówkę. Jak mam rocznikowo 18 ale tylko rocznikowo to musze się zgodzić na wszystkie badania czy mogę odmówić? No i czy można dostać kwalifikacje na dłużej niż 6 miesięcy?
Wysłany przez: Meteor
« dnia: Sierpień 15, 2020, 01:32:20 »

Gram w ręczną i to samo co chłopaki pisali. Chyba to nie zależy od dyscypliny ani klubu. Krew, wzrost,waga,obwód klaty,EKG,pogadanka z lekarzem, obsłucha, pooglada, jajka pomaca, na chwilę popatrzy w tył, raz w roku palec w sranie. Pieczatka w kartę i za 6 miesiecy powtorka.
Wysłany przez: WojtGK
« dnia: Maj 15, 2020, 12:52:56 »

Mam 27 lat grałem jako wychowanek w Górniku Konin obecnie w innym klubie. Kwalifikacja wszedzie wygląda tak samo ale jak zdrowy jesteś to nie masz się czym przejmować. Tak jak chłopaki piszą pomaca koleś czy z jajkami wszystko ok i na chwile popatrzy Ci w tył (raz w doku ci tam chwile pogrzebie) ale to normalne badanie, które każdy przechodzi. Cała kwalifikacja trwa około godziny. Tak jak chłopaki pisali badania ważne 6 miesięcy.   
Wysłany przez: Berni
« dnia: Maj 06, 2020, 13:29:13 »

No ja niedawno zmienilem klub i wszedzie tak samo kwalifikacja wyglada. Krew kal ekg wzrost waga do lekarz milion pytan przy okazji pomaca jaja i badanie przez odbyt. Jak wszedzie badania tylko 6 miesiecy wazne i potem znowu staje sie na komisji.
Wysłany przez: Arek z Arki
« dnia: Marzec 04, 2020, 13:25:58 »

19 lat obecnie gram w Arce. Nie ma się co dygać normalne badania, które każdy dorosły zawodnik przechodzi. Pobiorą krew, EKG. Potem do piguły wzrost waga wzrok i obwód klaty. Dalej przed komisje pogadają pooglądają. Potem piątkami za parawan gacie w dół poogląda jaja raz w roku idziesz na chwile przed kozetkę i przetka dupę. Potem czeka się 15 minut dostajesz pieczątkę z kategorią w książeczce zdrowia i na 6 miesięcy ma się spokój. Też miałem stres jak w zeszłym roku pierwszy raz stawałem na kwalifikacji ale tego się nie obejdzie trzeba się przyzwyczaić. Każdy to przechodzi.
Wysłany przez: MegaFighterBJJ
« dnia: Luty 25, 2020, 15:26:50 »

@Wiślak_19 sory ale @OrginSparku ma racje. Ty masz 18 lat i pier*olisz o barku szacunku.  Kwalifikacja dwa razy w roku to normalna rzecz u każdego faceta, który zawodowo a nie rekreacyjnie trenuje sport. Ja też mam 18 lat trenuje BJJ. Jak wszyscy w sztukach walki dostaliśmy pierwsze wezwania jak mieliśmy 16 lat. Badania na Kwalifikacji standardowe te co w juniorach starszych. Jedynie to, że poszerzone badania krwi i wywiad z lekarzem dłuższy no i że na pierwszej kwalifikacji w danym roku na chwile trzeba zdjąć boksy i pomaca nabiał, faje no i chwile w tyłku pogrzebie. Nie jest przyjemne ale każdy koleś w klubie jak nie od 16 to od 18-stki raz do roku to samo przechodzi. U nas kwalifikacja zawsze jest pierwsze 2 tygodnie marca i pierwsze dwa tygodnie września ale klub sam to sobie ustala. Jak już @Wiślak_19 coś jest nie do końca to to, że Ty miałeś kwalifikacje dopiero teraz a my musieliśmy iść już jak mieliśmy 16lat. 
Wysłany przez: Wiślak U19
« dnia: Styczeń 15, 2020, 10:43:00 »

18 w tym roku. Miałem kwalifikacje w klubie na początku stycznia. Tak jak pisali wyżej badania jak w juniorach tylko poszerzone laboratoryjne no i niestety sprawdzają jajka i dupe. Że mam 18 i był to mój pierwszy bilans w seniorach musiałem dać się tam zbadać nazwijmy to "doglebnie" bez wchodzenia w szczegóły bo każdy wie o jakie badanie chodzi. Jak poczytałem forum to widzę, że wszędzie wygląd to tak samo. OriginSparku masz 32 lata i gadasz, że za twoich czasów nikt się nie żalił tylko stawał na kwalifikacji. Ale to już nie jest komuna i jednak powinien być większy szacunek dla zawodnika niż kiedyś.
Wysłany przez: OriginSparku
« dnia: Grudzień 09, 2019, 17:09:21 »

Odpowiadając Ci. Możesz zrobić badania prywatnie zabronić Ci nikt nie zabroni ale prawdopodobnie w klubie i tak dostaniesz wezwanie i będziesz musiał iść że wszystkimi. Co do terminu to każdy klub sam sobie wyznacza. Masz mieć ważne badania i tyle. Co do samego badania to nie wiem czego się dygasz. Zmierzy, zwazy, obsłucha pomaca czy masz zdrowe jaja, na chwilę popatrzy w dupe czy nie masz hemoroidow ani tam innych problemów i czy zdrowy jesteś. Jak jesteś w roczniku to fakt będzie Ci merdał w tył ale badanie jak badanie. Każdy koleś który gra je przechodzi tak samo Ty musisz i nie masz co się nad tym zastanawiać. Iść zrobić co będą kazali i wyjść. Mam 32 lata i nie pamiętam żeby jak ja mialem 18 lat na necie się żalił ktoś, że ma wstawke w klubie albo próbował prywatnie załatwiać.
Wysłany przez: Unia Świeby
« dnia: Lipiec 01, 2019, 23:12:26 »

Podbijam temat czy ma ktos jakies znajomosci i czy w ogole mozna to prywatnie zalatwic. Mialem w zeszlym roku pierwszy raz i wolal bym zaplacic i to ominac jednak. Malo przyjemne dla kolesia dac se komin przetkac. No i czy wszyscy maja wstawke zawsze wrzesien i marzec ? Pzdr i dzieki za help.
Wysłany przez: VanBjuren
« dnia: Marzec 18, 2019, 17:15:56 »

K***a stary pytanie zadałeś. Badanie jak badanie. Każdy koleś w drużynie ma to samo więc nie wiem czym się przejmowałeś. @Fighter nie wiem o czym piszesz też boks trenuje i 4 lata temu stawałem na bilansie jako 16 latek już z dorosłymi. Badania jak badania - nie przeżywałem. Każdy koleś z sekcji musiał przez to przejść.