Autor Wątek: Praca dodatkowa.  (Przeczytany 1743 razy)

Słonko

  • Gość
Praca dodatkowa.
« dnia: Maj 13, 2021, 10:24:03 »
Hejka,

mamy teraz trudne czasy, nieprawdaż... Wszystko jest strasznie drogie, a gdzie tutaj coś grosza odłożyć... Dlatego zastanawiam się nad pracą dodatkową... Może macie jakiś pomysł? Promozycje?

marllena

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2021, 08:17:45 »
Dzisiaj jest wiele możliwości zarobku. Nawet jak jesteśmy mamami, to są prace elastyczne czasowo w których całkiem fajnie możemy się rozwijać i zarabiać. Chociażby tak jest  w przypadku pracy konsultantki, https://konsultantka.pl/logowanie-avon/]tutaj można naprawdę fajnie sobie dorabiać i jeszcze można zyskać dla siebie rabaty na kosmetyki, perfumy. Także opłaca się dołączyć do klubu Avon.

dumnaa

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2021, 13:56:49 »
Pewnie... Zawsze dodatkowy zarobek się przyda... Jeżeli chodzi o mnie to nie muszę pracować dodatkowo, bo mam swoją firmę- także mam co robić... Wiadomo, że jednak nie jest nigdy całkiem kolorowo. Firma własna do wyzwanie- o wiele rzeczy trzeba zadbać. Chociażby tutaj teraz planuje zgłosić się do firmy https://sqda.pl/bezpieczenstwo-pracy/doradztwo-i-obsluga/ , aby zadbali oni o większe zabezpieczenie mojej firmy.

klusiaa

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2021, 19:41:23 »
Ja właśnie też doszłam do wniosku, że postawie na własną firmę. Będę prowadzić sklep internetowy, ale taki konkretny... Wszystko mam obmyślane zastanawia mnie jedno... Gdzie  zostawiać swój towar? Bo, ja nie mam do niego miejsca... Zastanawiam się czy nie postawić na firmę Ejko  http://ejko.com.pl/ , bo zauważyłam że oferują oni magazynowanie. Może warto, co?

daisy

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2021, 19:12:23 »
Na pewno dobrze byłoby mieć kogoś od rozliczania naszych zarobków itd. Ja ostatnio znalazłam biuro rachunkowe https://biuromda.pl , które naprawdę cieszy się pozytywnymi opiniami. Myślę, że zgłoszę się właśnie do nich.  Mają odpowiednią wiedzę i wszystkim zajmują się niezawodnie.

amii88

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2021, 05:58:11 »
Natomiast ja doszłam do wniosku, że otworzę swój własny sklep internetowy. I tak teraz szukam cennych wiadomości w tym zakresie- od czego zacząć? Na czym się skupić najbardziej? etc. Znalazłam już przykładowo artykuł https://gomobi.pl/how-to-do/jak-wybrac-certyfikat-ssl-do-sklepu-internetowego-magento/ z którego można dowiedzieć się o certyfikatach ssl.

baśkaa

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2021, 21:15:13 »
Zawsze można też otworzyć swój biznes, nieprawdaż. W końcu dzisiaj mamy najróżniejsze możliwości, także warto z nich korzystać. Znajomy to nawet otwarł firmę przemysłową i już nawet zdążył popsuć maszynę, bo tak działają intensywnie. Dobrze, że sprężyny do przesiewaczy szybko znalazł u firmy  Helix System.

czarusia

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2021, 21:11:23 »
Dobrze... Widzę, że sporo z was  chce pójść w kierunku własnego biznesu.  A skoro tak to musicie się dowiedzieć co w tej kwestii należy załatwić, jak się przygotować odpowiedniego do prowadzenia własnego biznesu. Jakbyście poszukiwali sprawdzone, rzetelne biuro rachunkowe, to w tym kierunku możecie postawić na https://biuromda.pl/ .

dżasta

  • Gość
Odp: Praca dodatkowa.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2021, 13:37:28 »
Widzę, że i niektórzy z was tak jak ja postanowiły iść na swoje. To znaczy postanowiły otworzyć swoją firmę- super... Trzeba ryzykować i się rozwijać. Ja właśnie teraz wyposażam powoli sklep, a tutaj https://outletboxx.com/sukienki-damskie.html niedługo będę kupować do niego towar.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:


Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: