Autor Wątek: Wyposażenie gastronomiczne- gdzie kupić?  (Przeczytany 1175 razy)

zoe

• Gość
Wyposażenie gastronomiczne- gdzie kupić?
« dnia: Kwiecień 01, 2021, 20:58:47 »
Hej

i tak jak w temacie... Gdzie kupić dobre wyposażenie gastronomiczne?

martaa

• Gość
Odp: Wyposażenie gastronomiczne- gdzie kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2021, 21:12:04 »
W sumie to ja proponuje Ci się rozglądnąć na stronie gastromania.pl, bo chociażby spotkasz się tam z  przyborami/ maszynami marki spomasz. Także opłaca się tam zaglądnąć. Może tam kupić wyposażenie praktyczne i funkcjonalne, które doskonale się w takiej branży sprawdzi...

biedronka

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2021, 10:17:15 »
Warto też pomyśleć nad praktycznym i ekologiczny opakowaniu na żywność. W końcu  teraz praktycznie wszyscy zamawiają żywność na wynos ze względu na ową sytuację. Jakby co mogę wam zdradzić, że u firmy Ecoway Supply dostępne jest biodegradowalne opakowania na wynos, także warto zapoznać się dokładnie z ich ofertą. Tym bardziej, że jest ona naprawdę korzystna.

sally89

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2021, 06:37:23 »
Na pewno otwarcie biznesu jest bardzo kosztowne. Zwłaszcza, jak już wchodzą w grę zaawansowane sprzęty etc. Także może być tutaj nawet potrzebne  pozabankowe finansowanie dla firm- dlatego warto sprawdzić kto oferuje najlepsze warunki i komu w tym zakresie można zaufać. Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat Fair Finance.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: