Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Weryfikacja:


Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: jolanta
« dnia: Czerwiec 26, 2021, 20:52:32 »

To prawda zakupy w internecie to czysta przyjemność, ponieważ w łatwy sposób można dotrzeć do wszelakich artykułów. Chociażby tutaj https://beardman.pl/kategoria/szczotki-kartacze-do-brody znalazłam teraz super szczotkę dla mojego brodacza :).  Mój mąż będzie nią zachwycony, bo od długiego czasu cos takiego poszukuje dla siebie.
Wysłany przez: pola22
« dnia: Czerwiec 25, 2021, 20:15:47 »

Każdy ma inne pasje- to jest fakt. Ja przykładowo jestem fanką dobrej lituratury. Uwielbiam czytać książki -  w szczególności takie, które zawierają w sobie akcje etc. Teraz planuje sprawdzić sobie top trendy książkowe  tutaj https://lubimyczytac.pl/top100 i chce wybrać coś dla siebie nowego. 
Wysłany przez: łucjanka
« dnia: Maj 23, 2021, 22:16:56 »

Natomiast ja generalnie interesuje się książkami, ale i również podróżowaniem. W szczególności w wolnym czasie to lubię jeździć sobie rowerem. Właśnie u mnie przyszedł czas na zakup nowego roweru i zastanawiam się nad tymi https://www.rowerzysta.pl/romet modelami. Jak wam się podobają?
Wysłany przez: pablito
« dnia: Kwiecień 29, 2021, 20:27:35 »

Moją pasją jest muzyka, lubię sobie pobrzdąkać na gitarze. Ostatnio wróciłem do zamiłowania z czasów szkolnych, kupiłem sobie instrument na https://www.megascena.pl/ i tak się wyciszam i relaksuję po pracy przypominając sobie stare kawałki.
Wysłany przez: felicjaa
« dnia: Kwiecień 26, 2021, 17:07:24 »

A ja właśnie też interesuje się końmi. A jeździć to jeżdżę już z jakieś 4 lata :). A gdzie kupujesz wyposażenie dla koni i różne artykuły dla siebie jeździeckie???  Ja właśnie znalazłam sklep https://www.equishop.com/pl/715-bryczesy-hkm , który zrobił nam mnie pozytywne wrażenie. Widać, że warto tam dokonać zakupu.
Wysłany przez: felicjaa
« dnia: Kwiecień 26, 2021, 16:40:53 »

Witajcie,


jakie macie zainteresowania? Pasje? Czym się zajmujecie? Ja lubię bardzo konie i nawet zaczęłam trenować jeździectwo.