KREATYWNI

Czas! Trzeba wypracować swoje szczęście. (dozwolone od lat 18)

Offline PanSpeeda

• 8
  • +1/-0
Masz czas! o którym nie wiesz ile masz. Tak jak w życiu, nigdy nie wiesz czy masz wystarczająco czasu, jeżeli nie zapierdalasz, nie ciśniesz, to może się okazać, że jutro cię pierdolnie samochód, autobus, może się okazać, że dostaniesz raka, twój znajomy dostanie raka i nagle się życie skończy, bo według mnie trzeba żyć na maksa i trzeba cisnąć, trzeba pracować, trzeba się otaczać zajebistymi ludźmi, trzeba oczekiwać szczerości, trzeba ucinać relacje, które nie są sensowne albo są toksyczne. A więc masz ileś czasu, nie wiem ile, zobaczymy, jestem ciekaw do ilu dopiszesz, czas START!

Czy piszecie czy nie, co mnie to obchodzi, to wy tracicie czas, nie ja, ale też tracicie mój czas. Tutaj, jesteście moimi gośćmi, a więc jeżeli nie potraficie podjąć decyzji aby zacząć robić coś ze swoim życiem, to po co tracić czas czytając to? po co? Jeżeli nie potrafisz podjąć po prostu:

1.Decyzja
2.Iść za ciosem
3. Robić to wytrwale
4. Dokąd? aż do efektów!

Skąd ja mam wiedzieć jakie będziesz miał efekty? Mnie nikt nie powiedział kiedy będę miał efekty. Miałem gorzej od ciebie, na każdym szkoleniu słyszałem, że po tym szkoleniu zostanę mistrzem świata. Mówili żebym inwestował w siebie, no to brałem kredyty. Półtora miliona złotych wydanych na swój łeb, wreszcie zaskoczyło, ponieważ nigdy, ale to nigdy nie uważałem że to jest wina tych ludzi, tylko uważałem że to jest moja wina, ponieważ inni z tego korzystali, a ja nie. Zawsze zadawałem sobie pytanie, czemu ja nie rozumiem? czy ja jestem głupi? może angielski mam za słaby? może nie rozumiem? może powinienem powtórzyć, sześć razy, dziesięć raz? Nikt mi nie musiał mówić, że książkę, jak ją dostanę, to mam ją przeczytać i nauczyć się na pamięć. Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi a podążaniem nią. Możesz jeździć, możesz patrzeć, możesz się podniecać, ale jeżeli nie podejmiesz (1.Decyzji), nie pójdziesz dalej, do przodu, przed siebie, nie zrobisz tego, to nikt tego za ciebie nie zrobi. Ja tego nie zrobię, twój mąż nie zrobi, żona nie zrobi, ale ktoś pewnego dnia podejdzie do ciebie i powie "Dziękuje ci, skreślam cię, spierdalaj z mojego życia, odejdź, idź sobie, nie chcę cię, zmarnowałeś moje życie." Myślisz, że jak dasz kasę, kupisz kogoś jak tanią dziwkę, to nie musisz nic robić? myślisz, że kupisz produkt, to produkt sam ci wejdzie do buzi? myślisz, że oglądasz telewizję, to wszystko już się w twojej głowie poukłada? a gdzie jest twoje działanie? nie robisz tego ponieważ nie jesteś wytrwały, nie chce ci się, lubisz słuchać, lubisz się podniecać, lubisz być w temacie, być blisko, no i dlatego masz takie życie!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=ERvyBjKdMUo
Tekst zmodyfikowany!

Offline Karol

• 2
  • +0/-0
Odp: Czas! Trzeba wypracować swoje szczęście. (dozwolone od lat 18)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2015, 13:50:43 »
Ciekawy tekst, bardzo ciekawy, inspirujacy i motywujacy do dzialania. Tylko naszym problemem jest to, ze zazwyczaj sie nam nie chce albo za szybko sie poddajemy. Zeby zaczac dzialac czekamy na ten "wlasciwy" moment, nie wiedzac kiedy on nadejdzie. Czekamy, czekamy, tracimy swoj czas trwajac w bezmyslnosci. Po co? Nie lepiej jest zaczac dzialac od razu? Jesli ma sie nam cos udac to uda sie - predzej, czy pozniej. Wazne by chciec i dazyc do tego. Za to efekty nie przychodza od razu i sie zniechecamy, nie widzimy sensu naszych dzialan. Jak na czyms naprawde nam zalezy to sie nie poddamy, bedziemy trwali w tym. Czy w zyciu nie chodzi o to, by obrac sobie cel, kurs i kazdego dnia wstajac z lozka wiedziec, po co wstalismy? Zycie od razu jest inne, uwierzcie. Jesli macie dla kogo wstawac i po co wstawac.

"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why." - Mark Twain
Sa dwa najwazniejsze dni w Twoim zyciu, dzien w ktorym sie urodziles i dzien w ktorym odnalazles, po co.

Odp: Czas! Trzeba wypracować swoje szczęście. (dozwolone od lat 18)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2015, 14:26:15 »
Dlaczego dopiero teraz to przeczytałam? W moim życiu wiele by to zmieniło.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: