Autor Wątek: Gdzie robicie zakupy?  (Przeczytany 5147 razy)

estii

• Gość
Gdzie robicie zakupy?
« dnia: Maj 27, 2021, 05:13:00 »
Gdzie najczęściej robicie zakupy?
Stacjonarnie czy raczej online?

dosiaa

• Gość
Odp: Gdzie robicie zakupy?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2021, 05:20:45 »
Ja ostatnimi czasy sporo robiłam zakupów drogą online i chyba najbardziej ta forma zakupów najbardziej mi odpowiada. Teraz mam jednak problem, bo zastanawiam się gdzie oddać ubranka po dziecku ??? W internecie były tanie, także kupowałam je czasami hurtem. A teraz kiedy mój maluszek wyrósł nie mam co z tym zrobić....

paula22

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2021, 00:15:43 »
Wszystko zależy co chce się kupić, ale generalnie ja kupuję raczej w sieci. Teraz przykładowo planuje na stronie https://www.3kropki.pl/sklep/gry/ps4/ przejrzeć sobie  gry ps4, ponieważ chciałabym pograć sobie w  coś  nowego. Może zaproponujecie mi jakąś fajną gierkę.

poleczka

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2021, 22:46:32 »
Ja raczej też wolę kupować drogą online, bo dużo łatwiej jest mi znaleźć tutaj coś porządnego i w często w lepszej cenie. Przykładowo teraz odkryłam genialny odkurzacz https://kasia.zepter.pl/Home/Clean-home/TUTTOLUXO-6SB , który koniecznie muszę sobie zakupić. Cena jego jest naprawdę atrakcyjna.

jolanta

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2021, 20:53:00 »
To prawda zakupy w internecie to czysta przyjemność, ponieważ w łatwy sposób można dotrzeć do wszelakich artykułów. Chociażby tutaj https://beardman.pl/kategoria/szczotki-kartacze-do-brody znalazłam teraz super szczotkę dla mojego brodacza :).  Mój mąż będzie nią zachwycony, bo od długiego czasu cos takiego poszukuje dla siebie.

alani

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2021, 21:05:55 »
Co to zresztą dzisiaj nie można już kupić w sieci.... Chyba nie ma takie rzeczy. Ja właśnie znalazłam nawet coś idealnego dla siebie, bo oprysk https://muggasklep.pl/oprysk-na-komary-kleszcze-hard-killer-1l-max-p-110.html  na  kleszcz oraz komary, który z pewnością sobie kupię. W końcu na moim ogrodzie zrobi się porządek z owadami.

violeczka

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2021, 20:31:20 »
W sumie to w najróżniejszych miejscach robię zakupy, ale głównie to raczej w interenecie.  Bo jakby nie  było tutaj można znaleźć dużo korzystniejsze oferty. Chociażby smartfony huawei widziałam ostatnio w super cenie, a tak się składa że mój telefon jest popsuty, to teraz na coś się na pewno zdecyduję.

lorena

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2021, 12:55:35 »
Dosyć często ja robię zakupy przez internet, ale naprawdę jest to dla mnie całkiem spore udogodnienie. Teraz znalazłam filtry do wody sklep flitrybb.pl jakie oferuje. Planuje zakupić sobie tego typu artykuły, aby móc jeszcze efektywniej oczyszczać wodę do picia. Takie artykuły wręcz trzeba mieć, aby zadbać o swoje zdrowie.

prażynkaa

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2021, 14:11:51 »
Jest tak naprawdę wiele sklepów gdzie robię zakupy i wiele też nowych miejsc poznaję. Teraz chociażby zwróciłam uwagę na milenabielizna.pl. Tam spodobały mi się piżamy triumph , które widać że są dobrej jakości i komfortowe. Na pewno na któreś z nich się zdecyduję...

majaa09

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2021, 14:18:39 »
W sumie wszystko zależy co, kto chce kupić? Ja teraz przykładowo poszukuje foteliki samochodowe 9-25 do moich bliźniaków. Szukam czegoś bezpiecznego, ale i komfortowego. Słyszałam, że sklep sparcokids.pl oferuje najróżniejsze modele- bo i takie montowane do tyłu od kierownicy i z wszystkimi możliwościami, i nawet obrotowe.

ptaszyna

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 27, 2021, 17:53:55 »
Co to człowiek dzisiaj nie znajdzie w sieci- zacznijmy od tego... Zobaczcie sobie przykładowo w sklepie Cravvi, jakie świetne produkty można kupić...  Mnie na przykład teraz wpadła w oko  myjka soniczna, która pozwala dokładniej oczyścić twarz. Bardziej wiecie dogłębnie. Ja osobiście korzystałam z takiej szczoteczki wraz z użyciem jakiś peelingów etc.

ivii

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 27, 2021, 19:00:47 »
Natomiast ja poszukuje czegoś całkiem innego, a mianowicie pewnych części do urządzeń gastronomicznych. Czy wiecie może gdzie dostanę coś sprawdzonego i solidnego?  Nie wiem, ale ponoć firma Horeca Parts  oferuje różne elementy do sprzętów typu kostkarka do lodu. Czy to prawda?

wenka

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 27, 2021, 19:24:02 »
Zależy jakie... Ale głównie to ja też robię zakupy w internecie. Teraz upolowałam bardzo ładne i jednocześnie solidne patelnie na stronie https://gerlach.pl/patelnie  i chyba sobie zakupię, ponieważ moje są już stare i zużyte. Także najwyższy czas je wymienić na coś lepszego.

vaiolla

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 28, 2021, 18:12:57 »
Też online kupuję...  Teraz nawet przez internet kupowałam różne materiały budowlane, a także inne artykuły. Na stronie budujemyonline.pl znalazłam już ładne i funkcjonalne okna fakro ftp v u3, a także inne przydatne rzeczy. Także fajnie...

adrianna

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2021, 19:54:15 »
Ja też szczerze mówiąc preferuję właśnie robić sobie zakupy online.  Nie zawsze człowiek w sklepach stacjonarnych może się doszukać konkretnych artykułów- a tutaj? Tak naprawdę wszystko możemy zakupić... Ja teraz znalazłam chociażby wosk zapachowy na stronie   miodykrupiec.pl.  Na pewno coś takiego zakupię.

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:

Pytanie anty-spamowe:
Przepisz nazwę
kreatywni
pomijając samogłoski: